TurboF

Jesteśmy firmą działającą w Goleniowie od 2002 r. Staramy się rzetelnie i prawidłowo obsługiwać firmy na naszym terenie oraz w wielu miastach woj. zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Kompleksowo wyposażymy Państwa firmę w nowoczesne automaty do kawy, przekąsek oraz do napojów zimnych. Wszystkie koszty poniesione z przygotowaniem, montażem oraz serwisem automatów ponosi Turbo F.

Zapewniamy Państwu codzienną obsługę (jeśli jest potrzeba nawet kilka razy dziennie) przez wyszkolonych, profesjonalnych pracowników naszej firmy. Długoletnie doświadczenie pozwala nam prowadzić najwyższy standard usług. Współpracujemy ze sprawdzonymi i światowymi liderami na rynku artykułów spożywczych. Ofertę dopasujemy indywidualnie do potrzeb Państwa firmy. Posiadamy bogatą ofertę produktów do automatów vendingowych oraz części zamiennych. Podążając za sugestiami, oczekiwaniami i smakami naszych klientów sukcesywnie powiększamy asortyment oferowanych przez nas produktów.

Proponujemy znane i sprawdzone marki oraz artykuły będą efektem naszych poszukiwań tańszej ale wysokiej jakości alternatywy. Wszystkie nowości najpierw testujemy na sobie.

Partnerzy

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart